Spotkanie Dystrybutorów VETUS Polska

20 października 2019 | Biuletyn Techniki Jachtowej nr 3, Technika jachtowa

25–26 września 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć naszych Dystrybutorów z całej Polski w urokliwym Serocku koło Warszawy. „Zacumowaliśmy” w malowniczym hotelu położonym tuż nad rzeką Narew, wśród przepięknej przyrody.

Nasze coroczne spotkania stały się już tradycją, którą pielęgnujemy. Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami, podsumować poprzedni rok oraz przedstawić plany na przyszłość.

Nie zabrakło również części artystycznej, na którą składały się wyścigi samochodami, coś na wzór zawodów WRC, podczas których ścigaliśmy się na kultowych fiatach 126p. Przed zawodami miała miejsce praca w grupach, która polegała na wspólnym przygotowaniu pojazdów do wyścigu. Emocji, warkotu silników i gorącego dopingu nie brakowało!

Ekscytujących wrażeń nie było końca, ponieważ wieczorem przy kolacji specjalnie dla nas niecodzienny pokaz umiejętność zaprezentował iluzjonista. Cóż to był za spektakularny występ! Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem przedstawienia – i wciąż się zastanawiamy, jak on to robi? Wspólna biesiada trwała niemal do białego rana.

Dziękujemy Dystrybutorom za zaangażowanie i duży wkład w działanie firmy. Liczymy na wieloletnią i owocną współpracę.

Zespół VETUS Polska